Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych
www.pomorskieparki.pl
Formularz wyszukiwania
Pobierz PDFDrukuj

WYJAŚNIENIE NR 7 DO OGŁOSZENIA - ZAKUP I DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH DO CELÓW SŁUŻBOWYCH DLA POMORSKIEGO ZESPOŁU PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH W SŁUPSKU

Słupsk, dn. 22.01.2016r.

(Nr postępowania DAO. 251.1.2016)

Do Wykonawców

dot. postępowania na udzielenie  zamówienia publicznego pn.: ZAKUP I DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH DO CELÓW SŁUŻBOWYCH DLA POMORSKIEGO ZESPOŁU PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH W SŁUPSKU

Wyjaśnienia nr 7

W związku z wniesionym zapytaniem do SIWZ,  dotyczącego opisu przedmiotu zamówienia, Zamawiający działając w trybie art. 38 ust.1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2013 r., poz. 907 z póź. zm.) wyjaśnia co następuje:

Pytania:                                                                                                                                                 

Czy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia „samochody osobowe” ma na myśli samochody posiadające homologację osobową?

Czy Zamawiający dopuści w postępowaniu samochody 5-cio osobowe typu kombi/van spełniające parametry SIWZ posiadające homologację ciężarową?

Odpowiedzi na pytania brzmią:

Zamawiający opisując przedmiot zamówienia „samochody osobowe” ma na myśli samochody posiadające homologację osobową.

Zamawiający nie dopuści w postępowaniu samochody 5-cio osobowe typu kombi/van spełniające parametry SIWZ posiadające homologację ciężarową.

W związku z niewystąpieniem przesłanki, o której mowa w art. 38 ust.6 ustawy Pzp termin składania ofert pozostaje bez zmian.

 

Data publikacji: 22.01.2016 (10:19) Data aktualizacji: 22.01.2016 (10:19)
Osoba publikująca: Dariusz Wrzosek Osoba modyfikująca: Dariusz Wrzosek
Autor: Dariusz Wrzosek liczba wejść: 698